Inspirujące blogi modowe

http://vivaluxury.blogspot.com/2016/06/pandoras-summer-2016-collection.html Annabelle ubiera się bardzo dziewczęco, a jednocześnie zgodnie z obowiązującymi trendami.

http://addictbeiconic.blogspot.com.es/  Dziewczyna ze zgolonymi włosami, nosząca bardzo dużo kobiecych ubrań i sukienek z dużą ilością dodatków. Dzięki czemu jej fryzura nabiera delikatności.

http://micahgianneli.com/  Zawsze ubiera się nowocześnie, seksownie i z klasą jednocześnie.

http://mrvintage.pl/ Zawsze można się u niego dowiedzieć czegoś ciekawego na temat tkanin, z jakich zrobione są ubrania oraz elementów garderoby męskiej i nie tylko, o której nie mieliśmy pojęcia. Reprezentuje on klasyczną modę męską.

http://fake-leather.com/ Jej stylizacje kojarzą mi się z powiewem świeżości. Zawsze wygląda dobrze i inspirująco, a jednak nigdy nie wygląda jak przestylizowana.

http://moniezja.com/ Urocza blondynka z Gdyni, ubiera się kolorowo i ciekawie.

http://www.thesartorialist.com/ Blog o modzie ulicznej z całego świata.

http://macademiangirl.com/ Kolorowy ptak wśród polskiej mody. U Tamary nawet pozornie niepasujące połączenia kolorów wyglądają dobrze, bo potrafi je doskonale łączyć.

http://www.outdersen.com/2016/08/safari-jacket-ankona.html Polski przystojniak, wyglądający bardziej na Hiszpana z genialnym wyczuciem stylu. Wygląda modnie, a jednocześnie męsko.

 

Reklamy